Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Gołdapi

Z życia Przedszkola

rok szkolny 2014/2015

W czytelni dla dorosłych Biblioteki Publicznej miało miejsce wręczenie nagród laureatom literackiego konkursu „Opowiem ci bajkę”. Trzecie miejsce zajęła nauczycielka naszego przedszkola

Pani Barbara Piszczek

za bajkę pt.  „Zabawa Kubusia”. Prawdopodobnie utwory uczestników konkursu znajdą się w niewielkiej publikacji książkowej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych  sukcesów literackich.

Serdecznie witamy !

Dzisiaj rozpoczęliśmy nowy rok przedszkolny. Dzieci były witane przez Panią dyrektor Marzannę Wardziejewską oraz misia, który częstował dzieci cukierkami. W rolę misia wcieliła się Pani Monika Jewdokimow. Uśmiech witających  oraz słodkie cukiereczki osładzały trudny moment rozstania z rodzicami. Rodzicom maluszków życzymy cierpliwości, a wszystko będzie dobrze. Trudny okres adaptacji do przedszkola musi kiedyś nastąpić.